|
Český návod k obsluze Sada hrnců Lamart Hard 7 dílů Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Sada hrnců Lamart Hard 7 dílů
- Zařazení produktu: Sady Lamart
- Značka: Lamart
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Lamart Sady
|
Návod k obsluze Sada hrnců Lamart Hard 7 dílů obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Lamart a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Lamart návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Lamart výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktu - sada hliníkové nádobí HARD - 7 dílů
- vyrobeno z vysoce odolného hliníku metodou Hard Anodized
- poklice z odolného skla s otvorem páry pro dokonalou kontrolu vaření
- designové nádobí s vnitřním keramickým povrchem odolným proti připalování
- opatřeno silným dnem
- velmi elegantními nerezovými úchyty
- rychlé a rovnoměrné vaření na základě akumulačního přenesení tepla
- zdravé a rychlé vaření
- použití na typy sporáků: plynový, elektrický, halogenový, sklokeramický a indukční
- snadná manipulace, údržba a čištění
- 3 roky záruka
Sada obsahuje: - 1x kastrol - 16 x 8,5 cm/1,7 l
- 1x kastrol - 18 x 9,5 cm/2,4 l
- 1x kastrol - 20 x 10,5 cm/3,2 l
- 1x rendlík - 16 x 7,5 cm/1,5 l
|
Návod k obsluze Sada hrnců Lamart Hard 7 dílůStažení PDF návodu k obsluze pro Sada hrnců Lamart Hard 7 dílů není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Sada hrnců Lamart Hard 7 dílůZáruka | 24 měsíců | Další parametry | Druh ohřevu | plyn, sklokeramika, indukce, elektrika | Počet hrnců v sadě | 4 | Poklice | Ano | Počet poklic | 3 ks | Skleněné poklice | Ano | Nerez poklice | Ne | Pánve | Ne | Odnímatelná rukojeť | Ne | Ohřev v troubě | Ne | Mytí v myčce | Ano | Rozměry výrobku | Hmotnost výrobku | 3.6 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 36.0 cm | Výška balení | 17.0 cm | Hloubka balení | 30.0 cm | Hmotnost balení | 3.6 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 5 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Grundig CMS 3000 BT DAB+... Sluchátka Huawei FreeBuds ES 3... Dobrý den.
Prosím o návod k teploměr Ratio digitální - 40 až + 65 st. C... ... Intex vyhřivka... Rádio KenwoodCR-ST80DAB-B...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
K věci. Autor: neznámý Mobilní telefon Nokia 110 4G černý Stačí nastavit automatické regulování času, či jak to tam je přesně formulováno. Aktivujte tuto funkci a bude se Vám to přepínat samo, když už vláda není ochotná skončit posunování času +-1 hodina.... K věci. Autor: neznámý Mobilní telefon Nokia 110 4G černý S mobilem typu NOKIA 110 4G jsem v zásadě spokojen. Plně vybaven vším potřebným, pěkný design, dobře vyřešené tlačítka, pohodlná obnsluha. Vytýkám jen DEBILNÍ systém hromadného kopírování kontaktů!!! Jednotlivě to jde bez problémů; problém nastane, kd... Otázka o sim karte Autor: Alena Mobilní telefon Motorola Edge 40 5G Neviem ako vložiť do tohto telefónu druhu som kartu.vdaka za odpoved... Problém se sluchátky MIW3C Autor: Jaroslav Sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 3 Krabička je plně nabitá a Když vložím sluchátka do krabičky tak se nenabíjí ani nerozsvítí kontrolka, nefunguje ani jedno sluchátko nevím v čem je problém? Děkuji za odpověď... Nechce naskočiť, ťažko sa štartuje Vega 51hwtv Autor: Ľubomír Sekačka VeGA 51 HWXV Studený motor nechce naskočiť ani na 7-8-9 krát. Kosačka je úplne nová.... |
|