|
Český návod k obsluze Kabel GoGEN USB Lightning, 1m, oboustraný, opletený černý Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Kabel GoGEN USB Lightning, 1m, oboustraný,
- Zařazení produktu: Kabely a redukce GoGEN
- Značka: GoGEN
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis GoGEN Kabely a redukce
|
Návod k obsluze Kabel GoGEN USB Lightning, 1m, oboustraný, obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku GoGEN a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální GoGEN návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku GoGEN výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuVráceno - Použito
Propojovací Lightning kabel 1 m Kabel určený pro všechny majitele mobilních telefonů, hudebních přehrávačů a tabletů značky Apple. Je speciálně určený pro nabíjení baterií a přenos dat do počítače. Kabel je opatřen oboustrannou koncovkou USB 2.0 a vidlicí Lightning. Tento kabel oceníte především jako náhradní nebo při ztrátě či poškození originálního kabelu. Vzhledem k častému přenášení a převážení má zkrácenou délku 1 m. S miniaturním provedením konektorů, tak aby zabral co nejméně místa. Kompatibilní pro: Propojovací Lightning kabel - USB A vidlice (M) - oboustranný, kolmý
- Lightning vidlice (M) - kolmý
- USB 2.0
- Délka 1 m
- Vnější opletení
- Barva - Černá
- Řada PREMIUM
|
Návod k obsluze Kabel GoGEN USB Lightning, 1m, oboustraný, opletený černýStažení PDF návodu k obsluze pro Kabel GoGEN USB Lightning, 1m, oboustraný, opletený černý není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Kabel GoGEN USB Lightning, 1m, oboustraný,Záruka | 24 měsíců | Partnumber | LIGHTN100MM03 | Další parametry | Typ kabelu | Napájecí, propojovací, GSM | Z konektoru | USB | Do konektoru | Lightning | Délka kabelu | 1 m | Použití kabelu | univerzální | Použití prodlužovacího kabelu | domácnost | Navíjecí buben | Ne | Barva Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva | černá | Rozměry výrobku | Šířka výrobku | 2.5 cm | Výška výrobku | 0.8 cm | Hloubka výrobku | 100.0 cm | Hmotnost výrobku | 0.0 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 9.5 cm | Výška balení | 2.0 cm | Hloubka balení | 19.5 cm | Hmotnost balení | 0.1 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 51 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
kuchyňský robot vivess ... Rádio budík řízený rádiem "PLL FM RádiocLock SM 910" jak spustit DST, byl v prodeji v ČR,Děkuji... návod na Naviskauto BN1206B... Písková filtrace Tillvex 10000... prosím o nuávod k autokameře MiVue C595WD... Mikrovlnka Toshiba
Mw2-ac25tf(bk)
Moc děkuji ...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Mám stejný problém, jako pán, který tady napsal 19.1.2025. Fritéza zapojená dle návodu a stejně nehřeje. Topné těleso je vlažné a to ještě přeháním. Vzduch fouká ale jinak se nic neděje. Autor: Mirka Horkovzdušná fritéza VIVESS Penny Fritéza zapojená dle návodu a stejně nehřeje. Topné těleso je vlažné a to ještě přeháním. Vzduch fouká ale jinak se nic neděje. Najdu někde video k zapojení horkovzdušné trouby VIVESS ? ... Odvlhčovač G21 Impact 50, kapacita 50l/24h, wifi Autor: Luděk Odvlhčovač G21 Impact 20 bílý Dobrý den chci se zeptat ,přístroj se nám začal hodně klepat .Je na rovině a klepe se asi ložisko.Přístroj máme ještě v záruce.
Děkuji Křeček
Nevím kde je servis opravna (Praha)... Dotaz - prosím o radu Autor: Vlastimil Vysavač robotický iRobot Roomba i7 černý Vlastníme 2ks vysavačů Roomba i7 již 2 roky. Jeden z nich se přestal automaticky vyprazdňovat. Všechny senzory jsou čisté, všechny filtry jsou čité. Ani aplikace v telefonu již nenabízí "vyprázdnit koš". Po každém použití musím vše ručně vyčistit, včetn... Žárovka VOCOLINK Autor: Faix Chytrá žárovka Vocolinc L2 DayLight Vymazal jsem ji s aplikace a byla vypnutá, jak půdě rozsviť, nereaguje... Myčka přestala mýt, hlásí chybu E31 Autor: neznámý Myčka nádobí Bosch Silence Plus SMS46KI00E Myčka hlásí chybu E31, bliká -00, a červený kohoutek. Prosím o sdělení jak dále.
Děkuji Ivana... |
|