|
Český návod k obsluze Kryt na mobil Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy J3 černý Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Kryt na mobil Spigen Rugged Armor
- Zařazení produktu: Kryty na mobily Spigen
- Značka: Spigen
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Spigen Kryty na mobily
|
Návod k obsluze Kryt na mobil Spigen Rugged Armor obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Spigen a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Spigen návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Spigen výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuBrnění pro váš telefonKryt Spiegen Rugged Armor™ pro Samsung Galaxy Note J3 (2017) se zaměřuje na prémiovou ochranu v moderním stylu. Flexibilní jednovrstvý plášť s dlouhou životností a textura z karbonových vláken s lesklým designem umožňují pevný a přirozený úchop. Tento kryt představuje absolutní ochranu vašeho telefonu. Certifikovaná vojenská ochranaDíky vojenské certifikaci MIL-STD 810G-516.6 poskytuje tento kryt spolehlivou ochranu. S technologií Air Cushion™ váš telefon v tomto krytu odolá nechtěným pádům a nárazům. Na Rugged Armor se můžete spolehnou! Zaručená kompatibilitaSpolečnost Spigen zajišťuje 100% kompatibilitu s vaším přístrojem. Není tak nutné se obávat, že byste se při výběru pouzdra zmýlili. Při výrobě krytů dbá společnost na zvýšenou kvalitu a důraz klade také na snadné a příjemné používání.
|
Návod k obsluze Kryt na mobil Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy J3 černýStažení PDF návodu k obsluze pro Kryt na mobil Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy J3 černý není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Kryt na mobil Spigen Rugged ArmorZáruka | 24 měsíců | Partnumber | 580CS21499 | Další parametry | Typ | Ochranný zadní kryt | Pro značku | Samsung | | Samsung Galaxy J3 (2017) | Materiál | guma | | černá | Rozměry výrobku | Rozměry balení | Šířka balení | 9.5 cm | Výška balení | 2.0 cm | Hloubka balení | 18.8 cm | Hmotnost balení | 0.1 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 76 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Písková filtrace Tillvex 10000... prosím o nuávod k autokameře MiVue C595WD... Mikrovlnka Toshiba
Mw2-ac25tf(bk)
Moc děkuji ... aku zahradnické nůžky MTF GSPA 32-1,4
... Americká lednice Gorenje... Eco whem Retrus 1000w...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Myčka přestala mýt, hlásí chybu E31 Autor: neznámý Myčka nádobí Bosch Silence Plus SMS46KI00E Myčka hlásí chybu E31, bliká -00, a červený kohoutek. Prosím o sdělení jak dále.
Děkuji Ivana... Prepojenie z mobilom Autor: Ján Televize Hyundai FLP 43T354 černá Dobrý deň,dá sa bezdrôtovo prepojiť mobil Xiaomi redmi note 9 s Televízorom Hyundai FLP43T354.Ďakujem za odpoveď... Pračka nejde otevřít a nevypouští vodu Autor: Michaela Pračka se sušičkou Haier HWD120-B14979-S bílá Dobrý den,mám pračku se sušičkou haier a neustále mi hlásí chybu “clean filter”…filtr mám vyčištění,hadice je v pořádku,ale pračka nechce vypouštět vodu..dekuji za odpověď... Dotaz k projektoru Technaxx Mini-LED HD Beamer TX-127 Autor: Jan Projektor Technaxx Mini-LED HD Beamer šedý Při průběžné projekci fotografií lze na tomto projektoru nastavit čas viditelnosti snímku než bude nahrazen následujícim? Pokud ano, prosím o sdělenî postupu nastavení (nebo je v přístroji nastaven pouze jednotný čas cca 5 sec?)
Děkuji- Brádka... Dotaz Autor: Toflová Kuchyňský robot Bosch MUM57860 černý stříbrný Po 5letech použití robotu Bosch začíná být motor hlučný. Je někde otvor na promazání?
Toflová ... |
|