|
Český návod k obsluze Mlýnek na maso Bosch MFW3910W bílý Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Mlýnek na maso Bosch MFW3910W bílý
- Zařazení produktu: Mlýnky na maso Bosch
- Značka: Bosch
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Bosch Mlýnky na maso
|
Návod k obsluze Mlýnek na maso Bosch MFW3910W bílý obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Bosch a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Bosch návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Bosch výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuMasomlýnek CompactPower bílý Skvělé výsledky - Masomlýnek velikosti 8
- Příkon: 500 W
- Blocking power 1900 wattů
- Rychlost mletí 2.3 kg / min
Bezpečnost - Oboustranný nůž pro perfektní výsledky
- Vysoká stabilita díky gumovým nožičkám
Komfort - Velký plnící otvor a šikovné pěchovadlo
- Prostor pro uložení příslušenství
- Snadno složitelný
Příslušenství 1 x plnicí pomůcka, 1 x plnicí miska, 1 x pěchovátko, 1 x přídavné pěchovátko na sálámy a uzeniny, 1 x sada děrovaných kotoučů 4 mm, 1 x sada děrovaných kotoučů 8 mm Dokumentace k tomuto produktu - MFW3910W (Produktový list, 275.73 KB)
- MFW3910W (Návod k použití CZ, 3.31 MB)
|
Návod k obsluze Mlýnek na maso Bosch MFW3910W bílýStažení PDF návodu k obsluze pro Mlýnek na maso Bosch MFW3910W bílý není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Mlýnek na maso Bosch MFW3910W bílýZáruka | 24 měsíců | Další parametry | Nástavec | plnění uzenin, hrubé mletí, střední mletí | Rychlost mletí Rychlost mletí masa v gramech za minutu - Rychlost mletí | 2300 g/min | Zpětný chod | Ne | Příkon masomlýnku | 500 W | Rozměry výrobku | Hmotnost výrobku | 3.6 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 25.5 cm | Výška balení | 26.0 cm | Hloubka balení | 28.0 cm | Hmotnost balení | 4.1 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 31 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
kuchyňský robot vivess ... Rádio budík řízený rádiem "PLL FM RádiocLock SM 910" jak spustit DST, byl v prodeji v ČR,Děkuji... návod na Naviskauto BN1206B... Písková filtrace Tillvex 10000... prosím o nuávod k autokameře MiVue C595WD... Mikrovlnka Toshiba
Mw2-ac25tf(bk)
Moc děkuji ...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Mám stejný problém, jako pán, který tady napsal 19.1.2025. Fritéza zapojená dle návodu a stejně nehřeje. Topné těleso je vlažné a to ještě přeháním. Vzduch fouká ale jinak se nic neděje. Autor: Mirka Horkovzdušná fritéza VIVESS Penny Fritéza zapojená dle návodu a stejně nehřeje. Topné těleso je vlažné a to ještě přeháním. Vzduch fouká ale jinak se nic neděje. Najdu někde video k zapojení horkovzdušné trouby VIVESS ? ... Odvlhčovač G21 Impact 50, kapacita 50l/24h, wifi Autor: Luděk Odvlhčovač G21 Impact 20 bílý Dobrý den chci se zeptat ,přístroj se nám začal hodně klepat .Je na rovině a klepe se asi ložisko.Přístroj máme ještě v záruce.
Děkuji Křeček
Nevím kde je servis opravna (Praha)... Dotaz - prosím o radu Autor: Vlastimil Vysavač robotický iRobot Roomba i7 černý Vlastníme 2ks vysavačů Roomba i7 již 2 roky. Jeden z nich se přestal automaticky vyprazdňovat. Všechny senzory jsou čisté, všechny filtry jsou čité. Ani aplikace v telefonu již nenabízí "vyprázdnit koš". Po každém použití musím vše ručně vyčistit, včetn... Žárovka VOCOLINK Autor: Faix Chytrá žárovka Vocolinc L2 DayLight Vymazal jsem ji s aplikace a byla vypnutá, jak půdě rozsviť, nereaguje... Myčka přestala mýt, hlásí chybu E31 Autor: neznámý Myčka nádobí Bosch Silence Plus SMS46KI00E Myčka hlásí chybu E31, bliká -00, a červený kohoutek. Prosím o sdělení jak dále.
Děkuji Ivana... |
|