|
Český návod k obsluze Nůžky na živý plot AL-KO HT 2050 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Nůžky na živý plot AL-KO HT
- Zařazení produktu: Plotostřihy AL-KO
- Značka: AL-KO
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis AL-KO Plotostřihy
|
Návod k obsluze Nůžky na živý plot AL-KO HT obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku AL-KO a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální AL-KO návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku AL-KO výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuAL-KO HT 2050 Li Easy Flex, šedá Aby byl váš živý plot ozdobou domu a nevypadal jako prales, je potřeba se o něj náležitě starat. K tomuto účelu skvěle poslouží lehké a obratné nůžky AL-KO HT 2050 Easy Flex s pohodlným úchopem a kvalitním zpracováním. Díky vysokokapacitní 20V baterii budou za chvilku nabity a jejich životnost se zvýší. Plusem je také to, že už vás při práci nebude nijak limitovat napájecí kabel. Nože jsou broušeny diamantem, žací lišta byla vyrobena z kvalitního materiálu s délkou 51 cm pro přesný a bezpečný střih.
Klíčové vlastnosti: - Akumulátorové nůžky na živý plot
- Délka čepele 510 mm
- 2 200 kmitů za minutu
- Velmi nízká hmotnost jen 2,8 kg včetně baterie
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť
- Výdrž baterie až 45 minut na jedno nabití
Akumulátorové nůžky na živý plot pro snadnou úpravu vaší zahrady bez překážejících kabelů. To vše s hmotností pouhých 2,8 kg včetně baterie. Dlouhá výdrž na jedno nabití S plně nabitým akumulátorem můžete bez přestávky pracovat až 45 minut. Nabití akumulátoru do plného stavu pak trvá pouhých 50 minut a pokud si dokoupíte záložní, budete moci pracovat téměř nepřetržitě. Výhoda Li-Ion akumulátorů je bezúdržbový provoz, dlouhá životnost a absence samovybíjení či paměťového efektu článků jiných typů.
Lehké a pohodlné Akumulátorové nůžky AL-KO HT 2050 Easy Flex mají proti benzínovým kolegům tu výhodu, že jsou s hmotností pouhých 2,8 kg výrazně lehčí, než jakýkoliv benzínový typ. Nízkovibrační elektromotor, dobré vyvážení přístroje a ergonomicky tvarované držadlo zajišťují bezpečné a i po dlouhých minutách komfortní ovládání stroje, zejména při práci ve větší výšce.
Obsah balení: - Nůžky na živý plot AL-KO HT 2050 Easy Flex
- Baterie
- Nabíječka
Nůžky na živý plot Al-ko HT 2050 aku - Lehké, obratné nůžky s délkou lišty 51 cm, pohodlným úchopem a kvalitním zpracováním z řady EASY FLEX
- Bezhlučná a bezemisní péče o Váš živý plot
- Diamantem broušené nože
- 20 Voltový Li-Ion akumulátor: krátká doba nabíjení, dlouhá životnost
- Baterie a nabíječka je součástí balení
- Perfektní střih pro Váš živý plot, bez emisí a bez překážejících kabelů – v obvyklé AL-KO kvalitě. To představují lehké a obratné nůžky na živý plot z řady EASY FLEX.
- Akumulátorové nůžky na živý plot HT 2050 – kompletní řešení včetně akumulátoru a nabíječky
- S akumulátorovými nůžkami AL-KO HT 2050 s diamantem broušenými noži Vám půjde údržba živého plotu rychle od ruky. Žací lišta z kvalitního materiálu s délkou 51 cm pro přesný a bezpečný střih
- Jeden akumulátor – mnoho pomocníků pro Vaší zahradu: HT 2050 je součástí Vaší rodiny EASY FLEX. Přiložený akumulátor a nabíječku můžete použít pro další přístroje řady EASY FLEX, které je možné koupit za výhodnou cenu bez aku a nabíječky.
- Technické detaily AL-KO HT 2050 Li-Ion
- Protiběžné, diamantem broušené nože s délkou 51 cm zajistí čistý střih větviček až do průměru 15 mm.
- Akumulátorové nůžky HT 2050 jsou s pouhými 2,8 kg (včetně baterie) výrazně lehčí než jakýkoliv benzínový typ. Nízkovibrační elektromotor, dobré vyvážení přístroje a ergonomicky tvarované držadlo zajišťují bezpečné a neunavující ovládání stroje, zejména při práci ve větší výšce. Vysoce kvalitní, robustní zpracování zajišťuje dlouhou životnost výrobku.
- S plně nabitým Li-Ion 20 V/2,5 Ah akumulátorem můžete pracovat až 45 Minut. Nabití akumulátoru potom trvá pouze asi 50 Minut. Pokud máte k dispozici další akumulátor, můžete tedy pracovat téměř nepřetržitě. Li-Ion akumulátory mají dlouhou životnost, jsou bezúdržbové, netrpí samovybíjením ani paměťovým efektem.
- Poznámka: Uvedená doba provozu na baterii je pouze orientační a závisí na mnoha faktorech (teplota, hustota živého plotu atd.).
- Typ AKU baterie20 V / 2,5 Ah
- Počet otáček2200
- Pricip řezáníprotiběžný bezpečnostní nůž
- Délka střihu v mm510
- Průměr střihu15 mm
- Hmotnost cca v kg2,5
- Doba chodu / nabíjení akumulátoru až45/50 min
|
Návod k obsluze Nůžky na živý plot AL-KO HT 2050
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 484 stránek, formát PDF, velikost souboru 4.11 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Nůžky na živý plot AL-KO HT 2050Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Nůžky na živý plot AL-KO HT 2050
Technické parametry Nůžky na živý plot AL-KO HTZáruka | 24 měsíců | Další parametry | Typ | na živý plot | Pohon | akumulátorový | Délka lišty | 51 cm | Průměr střihu | 15 mm | Počet akumulátorů | 1 | Aku systém | AL-KO EASY Flex | Rozměry výrobku | Hmotnost výrobku | 3.3 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 17.0 cm | Výška balení | 15.0 cm | Hloubka balení | 103.0 cm | Hmotnost balení | 0.9 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 17 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
pracka Bosch WLX20160BY... radiomagnetofon aiwa BBTC-660DAB... White Shark KAIKEN US layout, Red Switch (KAIKEN-US)... Dotaz, kde najdu návod ve kterém se dočtu jak zvýšit hlasitost akustického signálu
Trouba Indesit IFWS 3841 JH IX,myslela jsem si že dle rad... Dobrý deň,
Poprosím info, či existuje návod k tomuto zariadeniu
spoločnosť - Athom BV - zariadenie Homey Pro (Early 2023)
Ďakujem
Mi... VZDUCHOVÁ FRITÉZA ROYALTY, 10V 1, 1800W*12L...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Problém nahrávání na USG Autor: Monika Televize Samsung UE55RU7472 stříbrná Dobrý den,
prosím radu. Mám Samsung UE55RU7472-používám USB k nahrání programů. V pohodě mi to fungovalo a najednou mi to funguje tak ,že se nenahraje celá délka programu .Už se mi to stávalo asi nějaký časovač Timership ,blokuje celou délku nahrání progra... Hecht 752 Autor: Ján Motorový kultivátor HECHT 752 V akom pomere sa mieša benzín a olej?... Dotaz Autor: Josef Navigační systém GPS Tomtom GO CLASSIC 4.3.2025 jsem odeslal žádost o úplný návod k obsluze GO Classic, postupoval jsem podle návodu. 1.4.2025 jsem odeslal sms ANO na č.90303, potom sms ANO na č.90345 a dále 90345099 (Premium služby třetích stran) 99,00 Kč. Stále čekám, kdy se bude něco dít. Děkuji... Myčka nehřeje Autor: Renata Myčka nádobí Beko DFN 26421 W Myčku jsem zakoupila 26.8.2021. nyní přestala hřát a sušit.
Můžete mi poradit jak dál postupovat?... Dotaz Autor: Linda Televize Thomson 32HE5606 černá Dobrý den,mám vaší televizi Thomson je to Smart TV ale stále nám nefunguje červené tlačítko pro přehrávání pořadu. Jak to mohu zprovoznit? Děkuji za odpověď ... |
|