|
Český návod k obsluze Opékač topinek Catler TS 4014 nerez Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Opékač topinek Catler TS 4014 nerez
- Zařazení produktu: Topinkovače Catler
- Značka: Catler
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Catler Topinkovače
|
Návod k obsluze Opékač topinek Catler TS 4014 nerez obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Catler a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Catler návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Catler výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuCatler TS 4014, nerezová Moderní dvouštěrbinový opékač topinek Catler TS 4014 přináší variabilní možnosti opékání do vaší kuchyně. Přes svou extra délku je velmi kompaktní a skladný, takže jej můžete mít umístěný i na lince. Během chvilky opeče bagel nebo tousty a s roštem na grilování si troufne také na delší bagety. Příkon spotřebiče dosahuje při maximálním výkonu 1 100 W. Dva široké a dlouhé otvory pojmou 2 tousty vedle sebe nebo celé krajíce. Díky automatickému vystřeďování je topinkovač rovnoměrně propeče. Jednoduchý design z kartáčované nerezové oceli doplňuje ochrana proti otiskům prstů, což dovoluje snadnější údržbu spotřebiče. Řada funkcí Ovládání probíhá velmi snadno. Topinkovač Catler umožňuje vybírat až ze 6 stupňů opékání, připravíte si tak dle chuti zlatavě hnědou či extra křupavou topinku. Díky několika funkcím lze topinkovač využít jak pro rozmrazování, tak k ohřevu již dříve opečeného pečiva. S funkcí Bagel snadno opečete i silnější plátky chleba, bagely, bagety či muffiny. Pomocí tlačítka Stop zastavíte proces opékání a můžete si tak vychutnat toust opečený přesně podle vašich představ. Drobky zachycuje odnímatelný podnos, který lze snadno vysunout a vyčistit.
Klíčové vlastnosti: - Extra délka pojme 2 tousty vedle sebe nebo celý krajíc chleba
- Stupeň opečení lze přizpůsobit v 6 úrovních
- Snadno se čistí díky odnímatelnému podnosu na drobky
- Disponuje funkcemi – bagel, stop, ohřev a rozmrazování
- Grilovací rošt dovoluje opékání celých baget
Topinkovač Catler nabízí variabilní možnosti opékání. Díky své extra délce do něj umístíte 2 tousty vedle sebe či celý krajíc chleba. Pro milovníky teplých snídaní S topinkovačem Catler si oblíbíte teplé snídaně každý den. Můžete si pochutnávat na dozlatova opečených toustech, bagelech či bagetách, které připraví velice snadno díky své extra délce.
Snadná obsluha Pro opečení pečiva jej stačí vložit přímo do extra širokých otvorů. Proces opékání se spustí stlačením páčky dolů. Páčka je navíc vybavena funkcí High-Lift, aby bylo možné pohodlně vyjmout i menší kusy pečiva. Otočným ovladačem lze vybírat až ze 6 stupňů opečení a přizpůsobit si tak výsledek své chuti.
Jednoduchý vzhled s podsvícením Spotřebič se pyšní jednoduchým designem z kartáčovaného nerezu s podsvícenými tlačítky. Navíc je opatřen ochranou proti otiskům prstů.
Tři praktické funkce Vybírat lze ze 3 snadno použitelných funkcí, stačí pouhý stisk tlačítka. K přerušení opékacího cyklu slouží funkce Stop, funkce Rozmrazit se hodí pro opékání zmrazeného chleba, a pokud potřebujete ohřát již dříve opečené pečivo, stačí spustit funkci Ohřev.
Poloha pro rozpékání baget Pomocí grilovacího roštu snadno rozpečete klidně celou bagetu.
Bezpečnost použití Stabilitu spotřebiče zajišťují protiskluzové nožky.
Vyjímatelný zásobník na drobky Praktický odnímatelný podnos na drobky umožňuje jednoduše udržovat topinkovač v čistotě. Snadno jej vysunete a vysypete. Catler představuje nový opékač topinek s extra délkou pro opékání 2 toastů vedle sebe, nebo celých krajíců či baget. - Přesto je velmi kompaktní a skladný, takže ho můžete mít po ruce na lince
- Jednoduchý design z kartáčovaného nerezu s modře podsvícenými tlačítky vynikne v každé kuchyni
Specifikace:- Příkon 920 - 1100 W
- 3 funkce: Rozmrazování - Ohřev - Stop
- Poloha bagel / bagety
- Rošt na grilování
- Kartáčovaná nerezová ocel s ochranou proti otiskům prstů
- Automatické vystřeďování
- Odnímatelný podnos na drobky
- Funkce proti zaseknutí
- Variabilní elektronické časování
|
Návod k obsluze Opékač topinek Catler TS 4014 nerez
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 17 stránek, formát PDF, velikost souboru 2.93 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Opékač topinek Catler TS 4014 nerezPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Opékač topinek Catler TS 4014 nerez
Technické parametry Opékač topinek Catler TS 4014 nerezZáruka | 24 měsíců | Další parametry | Centrování Slouží k tomu, aby byl krajíc symetricky opékán z obou stran a nepřipálil se přímým kontaktem s topnými tělesy - Centrování | Ano | Funkce stop | Ano | Konstrukce topinkovače | dvouštěrbinový | Opékání z jedné strany | Ne | Počet topinek | 2 | Přihrádka na drobky | Ano | Příkon | 1100 W | Regulace stupně opékání | Ne | Rozmrazování Lze vložit do přístroje zmrazený toust, přístroj toust rozmrazí a zároveň opeče (není třeba předem rozmrazit) - Rozmrazování | Ano | Rozpékač pečiva Zabudovaný nebo odnímatelný nástavec na rozpékání pečiva - Rozpékač pečiva | odnímatelný rozpékač | Barva Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva | nerez | Retro | Ne | Rozměry výrobku | Šířka výrobku | 32.0 cm | Výška výrobku | 22.0 cm | Hloubka výrobku | 18.0 cm | Hmotnost výrobku | 1.8 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 19.3 cm | Výška balení | 23.7 cm | Hloubka balení | 32.0 cm | Hmotnost balení | 2.1 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Písková filtrace Tillvex 10000... prosím o nuávod k autokameře MiVue C595WD... Mikrovlnka Toshiba
Mw2-ac25tf(bk)
Moc děkuji ... aku zahradnické nůžky MTF GSPA 32-1,4
... Americká lednice Gorenje... Eco whem Retrus 1000w...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Žárovka VOCOLINK Autor: Faix Chytrá žárovka Vocolinc L2 DayLight Vymazal jsem ji s aplikace a byla vypnutá, jak půdě rozsviť, nereaguje... Myčka přestala mýt, hlásí chybu E31 Autor: neznámý Myčka nádobí Bosch Silence Plus SMS46KI00E Myčka hlásí chybu E31, bliká -00, a červený kohoutek. Prosím o sdělení jak dále.
Děkuji Ivana... Prepojenie z mobilom Autor: Ján Televize Hyundai FLP 43T354 černá Dobrý deň,dá sa bezdrôtovo prepojiť mobil Xiaomi redmi note 9 s Televízorom Hyundai FLP43T354.Ďakujem za odpoveď... Pračka nejde otevřít a nevypouští vodu Autor: Michaela Pračka se sušičkou Haier HWD120-B14979-S bílá Dobrý den,mám pračku se sušičkou haier a neustále mi hlásí chybu “clean filter”…filtr mám vyčištění,hadice je v pořádku,ale pračka nechce vypouštět vodu..dekuji za odpověď... Dotaz k projektoru Technaxx Mini-LED HD Beamer TX-127 Autor: Jan Projektor Technaxx Mini-LED HD Beamer šedý Při průběžné projekci fotografií lze na tomto projektoru nastavit čas viditelnosti snímku než bude nahrazen následujícim? Pokud ano, prosím o sdělenî postupu nastavení (nebo je v přístroji nastaven pouze jednotný čas cca 5 sec?)
Děkuji- Brádka... |
|