|
Český návod k obsluze Pouzdro na tablet s klávesnicí Xiaomi Pad 6 černé Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Pouzdro na tablet s klávesnicí Xiaomi
- Zařazení produktu: Pouzdra a kryty Xiaomi
- Značka: Xiaomi
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Xiaomi Pouzdra a kryty
|
Návod k obsluze Pouzdro na tablet s klávesnicí Xiaomi obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Xiaomi a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Xiaomi návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Xiaomi výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuPouzdro na tablet s klávesnicí Xiaomi Pad 6
|
Návod k obsluze Pouzdro na tablet s klávesnicí Xiaomi Pad 6 černéStažení PDF návodu k obsluze pro Pouzdro na tablet s klávesnicí Xiaomi Pad 6 černé není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Pouzdro na tablet s klávesnicí XiaomiZáruka | 24 měsíců | Partnumber | 47410 | Další parametry | Úhlopříčka displeje (palce) Úhlopříčka displeje udává jeho velikost v palcích (1" = 2,54 cm) - Úhlopříčka displeje (palce) | 11" | Možnost polohování Umožňující polování, změny sklonu / úhlu nastavení k vodorovné ploše, případně otočení do svislé / vodorovné polohy - Možnost polohování | Ano | Klávesnice Pouzdra s integrovanou plnohodnotnou klávesnicí (QWERTZ nebo QWERTY) - Klávesnice | Ano | Určeno pro model tabletu | Xiaomi Pad 6 | Pro značku | Xiaomi | Barva | černá | Typ pouzdra | s klávesnicí | Rozměry výrobku | Rozměry balení | Šířka balení | 18.4 cm | Výška balení | 2.5 cm | Hloubka balení | 27.3 cm | Hmotnost balení | 0.5 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 73 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Písková filtrace Tillvex 10000... prosím o nuávod k autokameře MiVue C595WD... Mikrovlnka Toshiba
Mw2-ac25tf(bk)
Moc děkuji ... aku zahradnické nůžky MTF GSPA 32-1,4
... Americká lednice Gorenje... Eco whem Retrus 1000w...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Myčka přestala mýt, hlásí chybu E31 Autor: neznámý Myčka nádobí Bosch Silence Plus SMS46KI00E Myčka hlásí chybu E31, bliká -00, a červený kohoutek. Prosím o sdělení jak dále.
Děkuji Ivana... Prepojenie z mobilom Autor: Ján Televize Hyundai FLP 43T354 černá Dobrý deň,dá sa bezdrôtovo prepojiť mobil Xiaomi redmi note 9 s Televízorom Hyundai FLP43T354.Ďakujem za odpoveď... Pračka nejde otevřít a nevypouští vodu Autor: Michaela Pračka se sušičkou Haier HWD120-B14979-S bílá Dobrý den,mám pračku se sušičkou haier a neustále mi hlásí chybu “clean filter”…filtr mám vyčištění,hadice je v pořádku,ale pračka nechce vypouštět vodu..dekuji za odpověď... Dotaz k projektoru Technaxx Mini-LED HD Beamer TX-127 Autor: Jan Projektor Technaxx Mini-LED HD Beamer šedý Při průběžné projekci fotografií lze na tomto projektoru nastavit čas viditelnosti snímku než bude nahrazen následujícim? Pokud ano, prosím o sdělenî postupu nastavení (nebo je v přístroji nastaven pouze jednotný čas cca 5 sec?)
Děkuji- Brádka... Dotaz Autor: Toflová Kuchyňský robot Bosch MUM57860 černý stříbrný Po 5letech použití robotu Bosch začíná být motor hlučný. Je někde otvor na promazání?
Toflová ... |
|