|
Český návod k obsluze Řetězová pila Hyundai HTRT45-6 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Řetězová pila Hyundai HTRT45-6
- Zařazení produktu: Pily řetězové Hyundai
- Značka: Hyundai
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Hyundai Pily řetězové
|
Návod k obsluze Řetězová pila Hyundai HTRT45-6 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Hyundai a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Hyundai návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Hyundai výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuHyundai HTRT45-6 Řezání a prořezávání stromů nikdy nebylo snazší. Benzínová řetězová pila Hyundai je sama o sobě zárukou spolehlivosti, která vás překvapí nejen svým snadným použitím, ale i výkonem. Tento benzínový model je vybavený dvoutaktním benzínovým vzduchem chlazeným motorem a snadno se startuje díky elektrickému startování. Palivová nádrž o objemu 550 ml vám umožní vykonávat práci po dlouhou dobu a olejová nádrž o objemu 260 ml zajišťuje automatické mazání řetězu, nemusíte se o něj tedy starat. Její 43 cm dlouhá lišta řetězu značky Hyundai zajistí výkon hodný profesionálních modelů a s délkou řezu 43 cm zvládne pila jakoukoliv práci, ať už se jedná o řezání kmenů, prořezávání, řezání dřeva, kácení stromů nebo jiné těžké práce. Na profesionalitě jí ještě přidává možnost nastavení napnutí řetězu pomocí bočních šroubů a brzda řetězu. Navíc svojí řeznou rychlostí 21 m/s si jednoduše poradí se všemi typy dřeva, měkkým i tvrdým. Jako bonus pila Hyundai disponuje antivibračním systémem, který nabízí skutečný komfort při používání, ale také delší životnost nástroje. Je tedy nezbytným spojencem všech vašich řezacích prací. Klíčové vlastnosti: - Benzínová řetězová pila Hyundai s dvoutaktním vzduchem chlazeným motorem
- Vykonávat práci po delší dobu vám zajistí palivová nádrž s objemem 550 ml
- Nastavení napnutí řetězu pomocí bočních šroubů
- Řeznou rychlostí 21 m/s si hravě poradí s měkkým i tvrdým dřevem
- Antivibrační systém vám nabízí vyšší komfort a delší životnost nástroje
- Automatické mazání řetězu zajistí olejová nádrž o objemu 260 ml
Řetězová pila Hyundai HTRT45-6- Objem: 46 cm3
- Výkon: 1800 W
- Jednoválec
- 2-taktní motor
- Vzduchem chlazený motor
- Startovací systém: zpětný start
- Délka vodítka: 46 cm
- Oregon vodítko a řetěz
- Délka řezu: 43 cm
- Dopředná rychlost řetězu: 21 m/s
- Automatické mazání řetězu
- Objem olejové nádrže: 260 ml
- Nastavení napnutí řetězu pomocí bočních šroubů
- Brzda řetězu
- Antivibrační systém
- Objem palivové nádrže: 550 ml
- Poměr palivo/olej: 40:1
- Hmotnost: 5,5 Kg
- Hlučnost: 114 dB
|
Návod k obsluze Řetězová pila Hyundai HTRT45-6Stažení PDF návodu k obsluze pro Řetězová pila Hyundai HTRT45-6 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Řetězová pila Hyundai HTRT45-6Záruka | 24 měsíců | Další parametry | Výkon Měří efektivitu, s jakou zařízení danou práci vykonává - Výkon | 1800 W | Druh pohonu Způsob, jakým je přístroji dodávána energie - Druh pohonu | spalovací motor 2T | Obsah motoru Objem motoru určuje, kolik kubických centimetrů se do něj vejde - Obsah motoru | 46 cm³ | Délka lišty | 43 cm | Hmotnost | 5.5 kg | Možnost využití | hobby, poloprofesionální | Typ řetězové pily Existuje vícero typů řetězových pil: Mini pila je určená na jednoduché a občasné pílení větví či ovocných stromů. Řezbářská pila je vhodná pro řezbáře, tesaře a sochaře. Těžební pila je určená pro náročné těžební a pílicí práce. Univerzální pila je skvělý pomocník na každodenní a všeobecné použití. Vyvětvovací pila vám bude sloužit na pravidelný průřez a úpravu větví, čímž zajistí zdravý růst stromů - Typ řetězové pily | univerzální , těžební | Pohon Způsob, jakým je přístroji dodávána energie - Pohon | benzínový | Rozměry výrobku | Šířka výrobku | 27.0 cm | Výška výrobku | 27.0 cm | Hloubka výrobku | 83.0 cm | Hmotnost výrobku | 6.5 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 28.0 cm | Výška balení | 26.0 cm | Hloubka balení | 48.0 cm | Hmotnost balení | 7.5 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 26 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Písková filtrace Tillvex 10000... prosím o nuávod k autokameře MiVue C595WD... Mikrovlnka Toshiba
Mw2-ac25tf(bk)
Moc děkuji ... aku zahradnické nůžky MTF GSPA 32-1,4
... Americká lednice Gorenje... Eco whem Retrus 1000w...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Myčka přestala mýt, hlásí chybu E31 Autor: neznámý Myčka nádobí Bosch Silence Plus SMS46KI00E Myčka hlásí chybu E31, bliká -00, a červený kohoutek. Prosím o sdělení jak dále.
Děkuji Ivana... Prepojenie z mobilom Autor: Ján Televize Hyundai FLP 43T354 černá Dobrý deň,dá sa bezdrôtovo prepojiť mobil Xiaomi redmi note 9 s Televízorom Hyundai FLP43T354.Ďakujem za odpoveď... Pračka nejde otevřít a nevypouští vodu Autor: Michaela Pračka se sušičkou Haier HWD120-B14979-S bílá Dobrý den,mám pračku se sušičkou haier a neustále mi hlásí chybu “clean filter”…filtr mám vyčištění,hadice je v pořádku,ale pračka nechce vypouštět vodu..dekuji za odpověď... Dotaz k projektoru Technaxx Mini-LED HD Beamer TX-127 Autor: Jan Projektor Technaxx Mini-LED HD Beamer šedý Při průběžné projekci fotografií lze na tomto projektoru nastavit čas viditelnosti snímku než bude nahrazen následujícim? Pokud ano, prosím o sdělenî postupu nastavení (nebo je v přístroji nastaven pouze jednotný čas cca 5 sec?)
Děkuji- Brádka... Dotaz Autor: Toflová Kuchyňský robot Bosch MUM57860 černý stříbrný Po 5letech použití robotu Bosch začíná být motor hlučný. Je někde otvor na promazání?
Toflová ... |
|