|
Český návod k obsluze Sendvičovač Sencor SSM 1100 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Sendvičovač Sencor SSM 1100
- Zařazení produktu: Sendvičovače Sencor
- Značka: Sencor
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Sencor Sendvičovače
|
Návod k obsluze Sendvičovač Sencor SSM 1100 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Sencor a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Sencor návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Sencor výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuSendvičovač, 2 trojúhelníkové sendviče, indikátor nahřátí/provozu, bezpečnostní tepelná pojistka, nepřilnavá povrchová úprava pečících ploch, barva bílá,Příkon 460 W
|
Návod k obsluze Sendvičovač Sencor SSM 1100Stažení PDF návodu k obsluze pro Sendvičovač Sencor SSM 1100 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Sendvičovač Sencor SSM 1100Záruka | 24 měsíců | Partnumber | 40027260 | Další parametry | Vyměnitelné desky | Ne | Rozměry výrobku | Rozměry balení | Šířka balení | 17.0 cm | Výška balení | 11.0 cm | Hloubka balení | 24.3 cm | Hmotnost balení | 1.1 kg |
Hodnocení60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Rádio budík řízený rádiem "PLL FM RádiocLock SM 910" jak spustit DST, byl v prodeji v ČR,Děkuji... návod na Naviskauto BN1206B... Písková filtrace Tillvex 10000... prosím o nuávod k autokameře MiVue C595WD... Mikrovlnka Toshiba
Mw2-ac25tf(bk)
Moc děkuji ... aku zahradnické nůžky MTF GSPA 32-1,4
...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Žárovka VOCOLINK Autor: Faix Chytrá žárovka Vocolinc L2 DayLight Vymazal jsem ji s aplikace a byla vypnutá, jak půdě rozsviť, nereaguje... Myčka přestala mýt, hlásí chybu E31 Autor: neznámý Myčka nádobí Bosch Silence Plus SMS46KI00E Myčka hlásí chybu E31, bliká -00, a červený kohoutek. Prosím o sdělení jak dále.
Děkuji Ivana... Prepojenie z mobilom Autor: Ján Televize Hyundai FLP 43T354 černá Dobrý deň,dá sa bezdrôtovo prepojiť mobil Xiaomi redmi note 9 s Televízorom Hyundai FLP43T354.Ďakujem za odpoveď... Pračka nejde otevřít a nevypouští vodu Autor: Michaela Pračka se sušičkou Haier HWD120-B14979-S bílá Dobrý den,mám pračku se sušičkou haier a neustále mi hlásí chybu “clean filter”…filtr mám vyčištění,hadice je v pořádku,ale pračka nechce vypouštět vodu..dekuji za odpověď... Dotaz k projektoru Technaxx Mini-LED HD Beamer TX-127 Autor: Jan Projektor Technaxx Mini-LED HD Beamer šedý Při průběžné projekci fotografií lze na tomto projektoru nastavit čas viditelnosti snímku než bude nahrazen následujícim? Pokud ano, prosím o sdělenî postupu nastavení (nebo je v přístroji nastaven pouze jednotný čas cca 5 sec?)
Děkuji- Brádka... |
|