|
Český návod k obsluze Škrabka na led Compass 07209 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Škrabka na led Compass 07209
- Zařazení produktu: Autopříslušenství Compass
- Značka: Compass
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Compass Autopříslušenství
|
Návod k obsluze Škrabka na led Compass 07209 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Compass a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Compass návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Compass výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuŠkrabka na led Compass 07209- Praktická AKU škrabka na led.
- Ideální nástroj k snadnému a rychlému oškrábání ledu z čelního skla automobilu.
- Napájení je řešeno akumulátorem s kapacitou 3000mAh, který zajistí až 60 minut práce zařízení.
- Zařízení lze nabíjet pomocí přiloženého kabelu z vhodného USB zařízení.
- Lamelu škrabky je možné zakrýt pomocí sundavacího ochranného krytu.
- Pro použití stačí škrabku přitlačit k namrzlému oknu a stisknutím vypínače v horní části uvést přístroj k činnosti.
Technická data - nabíjení: USB-A
- příkon: 11,1 W
- akumulátor: Li-Ion 3000 mAh
- doba běhu: 60 min.
- rozměry: 11 x 16 x 11 cm
|
Návod k obsluze Škrabka na led Compass 07209Stažení PDF návodu k obsluze pro Škrabka na led Compass 07209 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Škrabka na led Compass 07209Záruka | 24 měsíců | Další parametry | Určení | zimní výbava, ostatní | Rozměry výrobku | Šířka výrobku | 11.0 cm | Výška výrobku | 16.0 cm | Hloubka výrobku | 11.0 cm | Hmotnost výrobku | 0.5 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 11.5 cm | Výška balení | 18.0 cm | Hloubka balení | 11.5 cm | Hmotnost balení | 0.5 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 42 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Rádio budík řízený rádiem "PLL FM RádiocLock SM 910" jak spustit DST, byl v prodeji v ČR,Děkuji... návod na Naviskauto BN1206B... Písková filtrace Tillvex 10000... prosím o nuávod k autokameře MiVue C595WD... Mikrovlnka Toshiba
Mw2-ac25tf(bk)
Moc děkuji ... aku zahradnické nůžky MTF GSPA 32-1,4
...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Žárovka VOCOLINK Autor: Faix Chytrá žárovka Vocolinc L2 DayLight Vymazal jsem ji s aplikace a byla vypnutá, jak půdě rozsviť, nereaguje... Myčka přestala mýt, hlásí chybu E31 Autor: neznámý Myčka nádobí Bosch Silence Plus SMS46KI00E Myčka hlásí chybu E31, bliká -00, a červený kohoutek. Prosím o sdělení jak dále.
Děkuji Ivana... Prepojenie z mobilom Autor: Ján Televize Hyundai FLP 43T354 černá Dobrý deň,dá sa bezdrôtovo prepojiť mobil Xiaomi redmi note 9 s Televízorom Hyundai FLP43T354.Ďakujem za odpoveď... Pračka nejde otevřít a nevypouští vodu Autor: Michaela Pračka se sušičkou Haier HWD120-B14979-S bílá Dobrý den,mám pračku se sušičkou haier a neustále mi hlásí chybu “clean filter”…filtr mám vyčištění,hadice je v pořádku,ale pračka nechce vypouštět vodu..dekuji za odpověď... Dotaz k projektoru Technaxx Mini-LED HD Beamer TX-127 Autor: Jan Projektor Technaxx Mini-LED HD Beamer šedý Při průběžné projekci fotografií lze na tomto projektoru nastavit čas viditelnosti snímku než bude nahrazen následujícim? Pokud ano, prosím o sdělenî postupu nastavení (nebo je v přístroji nastaven pouze jednotný čas cca 5 sec?)
Děkuji- Brádka... |
|