|
Český návod k obsluze USB Hub i-tec 10x USB 3.0, 48W stříbrný Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu USB Hub i-tec 10x USB 3.0,
- Zařazení produktu: USB huby i-tec
- Značka: i-tec
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis i-tec USB huby
|
Návod k obsluze USB Hub i-tec 10x USB 3.0, obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku i-tec a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální i-tec návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku i-tec výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktui-tec 10x USB 3.0, 48W, stříbrná USB Hub i-tec je určen všem uživatelům PC, notebooků a dalších zařízení, kteří mají problémy s nedostatečným počtem USB portů a rádi by tak rozšířili jejich arzenál. HUB se pyšní kompaktními rozměry 151 × 53 × 24 mm a nízkou hmotností 165 g, díky čemuž je velmi snadno přenosný a vhodný v případě, že často cestujete. Zároveň vás již na první pohled ohromí jeho minimalistický, přesto elegantní design, který se bude skvěle vyjímat na povrchu jakéhokoliv stolu v rámci vaší vkusně vybavené domácnosti či kanceláře. Obrovské množství portů Toto praktické příslušenství obsahuje 10 USB portů 3.0 s funkcí Plug & Play, zpětnou kompatibilitou (USB 2.0, 1.1) a možností klasického USB nabíjení - bude vám tak umožněno nabíjet až 10 zařízení současně. V rámci balení obdržíte také 48W napájecí adaptér, který se postará o nepřerušované dobíjení vašich zařízení, a to s 10W nabíjecím výkonem každého jednotlivého portu. Tak na nic nečekejte, pořiďte si tuto technologickou vychytávku a připojte ke svému počítači nebo notebooku mobilní telefon, fotoaparát, flashdisk a mnoho dalších zařízení najednou.
Klíčové vlastnosti: - 10 USB portů 3.0 pro účinné připojení mobilního telefonu, flashdisku, myši a mnoha dalších zařízení
- Přepínač ON/OFF zajistí možnost snadného vypnutí jednotlivých portů
- LED indikace pro přehledné zobrazení stavu připojení
- Přepěťová a proudová ochrana pro zabezpečení vašeho notebooku či PC v případě zkratu připojených zařízení
- 48W napájecí adaptér se postará o nepřerušovaný a dostatečný přísun energie
Díky 10 USB portům 3.0 nebudete mít problém s napájením až 10 zařízení současně. Bezpečnost především USB Hub i-tec je vybaven přepěťovou a proudovou ochranou, která se postará o zabezpečení vašeho zařízení v případě, že dojde k nečekanému zkratu na některém z právě připojených zařízení.
Upozornění na stav připojení Doplněk se pyšní výraznými LED diodami, které indikují stav připojení zařízení k USB HUBu. K dispozici máte také přepínač ON/OFF, který slouží ke snadnému zapnutí či vypnutí jednotlivých portů - vypnutím nevyužívaných portů snížíte spotřebu HUBu, čímž potěšíte svou peněženku a současně zvýšíte dobíjecí příkon zbývajících, stále zapnutých portů.
Nenáročná instalace Instalace HUBu je automatická a velmi jednoduchá. Stačí, když napájecí adaptér zapojíte do 230V zásuvky, načež konektor adaptéru propojíte s HUBem - ten poté prostřednictvím USB kabelu připojíte do USB portu vašeho zařízení. HUB je plně kompatibilní s OS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 /10, macOS X, Linux a Chrome OS. Tento HUB nabízí 10 USB 3.0 portů s funkcí Plug & Play a standardním USB nabíjením – HUB automaticky detekuje, jestli je připojeno zařízení pro USB nabíjení. Díky tomu, že HUB má 10 USB 3.0 portů, je možno nabíjet až 10 zařízení najednou. Rozhraní USB 3.0 je důležité zejména pro datové přenosy z USB 3.0 paměťových karet a flash disků, kde se nejvíce využije jeho vysoká přenosová rychlost. K balení je přiložen externí napájecí adaptér, bez kterého se HUB neobejde. Napájecí adaptér vám zaručí stabilní nabíjení z USB portů a výkon HUBu, poskytující nabíjecí výkon až 10 W na jeden port. Jednotlivé porty HUBu je možné vypnout či zapnout příslušným vypínačem, čímž ušetříte spotřebu HUBu a zároveň zvýšíte dobíjecí příkon na portech, které ponecháte zapnuté. HUB nevyžaduje instalaci ovladačů, pouze jej pomocí USB kabelu připojíte ke svému počítači a můžete jej ihned začít využívat. HUB má vestavěnou přepěťovou ochranu vašeho počítače pro případ zkratu na periferních zařízeních. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita s USB 2.0 / 1.1. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je ideálním příslušenstvím k vašemu notebooku během cest. HUB se instaluje automaticky ze systému a nevyžaduje žádné ovladače. Připojte konektor napájecího adaptéru do HUBu a adaptér do zásuvky 230V. Poté připojte HUB pomocí USB kabelu do volného USB portu (standardu USB 3.0, 2.0 nebo 1.1) Vašeho notebooku / PC a sledujte pokyny na obrazovce. HUB bude instalován a zobrazen ve Správci zařízení jako „Obecný rozbočovač USB“ a „Obecný rozbočovač USB SuperSpeed“. Specifikace - 1x USB 3.0 port pro připojení k zařízení
- 10x USB 3.0 port
- Nabíjecí výkon USB portů až 10 W
- 1x vstup pro napájení (DC 12 V/4 A)
- Přepínač ON/OFF pro porty
- LED indikace
- USB 3.0 datový kabel z typu A na typ B (100 cm)
- Přepěťová a proudová ochrana
- OS: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 /10, macOS X, Linux, Chrome OS
- Rozměry produktu: 151 x 53 x 24 mm
- Hmotnost produktu: 165 g
- Rozměry balení: 173 x 116 x 60 mm
- Hmotnost balení: 507 g
SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY Hardwarové požadavky: Zařízení s volným USB-A portem Operační systém: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 /10, macOS X, Linux, Chrome OS
|
Návod k obsluze USB Hub i-tec 10x USB 3.0, 48W stříbrný
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 40 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.35 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze USB Hub i-tec 10x USB 3.0, 48W stříbrnýPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze USB Hub i-tec 10x USB 3.0, 48W stříbrný
Technické parametry USB Hub i-tec 10x USB 3.0,Záruka | 24 měsíců | Partnumber | U3CHARGEHUB10 | Další parametry | Vstupní rozhraní | USB 3.0 | Výstupní rozhraní | 10x USB 3.0 | Napájení Popisuje jakým způsobem (napětí a proud) je aktivní zesilovač antény napájen. Antény napájené z TV nepotřebují elektrickou zásuvku na rozdíl od antén napájených z elektrické sítě - Napájení | síťové 230 V | Rozměry výrobku | Rozměry balení | Šířka balení | 17.6 cm | Výška balení | 6.0 cm | Hloubka balení | 11.7 cm | Hmotnost balení | 0.5 kg |
Hodnocení60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 99 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Washing Machine,Candy Smart Inverter, model RCSS 148HMC-S... Hifi zesilovač Marantz PM6007... D-link
DAP-1330... Akušroubovák BLACK+DECKER KC460LN
Dobrý den,
sháním k němu český návod.
Děkuji Vám i za negativní odpověď či tip, kde to zkusit.... Robi 55 r.v. 1989-1990, malý zahradní univerzální mechanismus.... Thermostat 901tx...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Canon Selphy square qx10 Autor: neznámý Fototiskárna Canon Selphy Square QX10 papíry Dobrý den,
Po zapnutí a pokusu tisknout fotky mi v aplikaci vyskočilo upozornění že je prázdný toner, tak jsem otevřela kryt ale ten toner se zaseknul. Podařilo se mi ho silou vyndat a dat tam nový. Při dalším pokusu o tisk mi vyskočila hláška že něco je špat... Cuce VF500 mobil, máme zakoupený, chceme koupit rychlonabíječku, kolik AMPÉROVOU můžeme použít do tohoto mobilu. Autor: IRENA Mobilní telefon CUBE1 VF500 Nevíme kolika ampérovou rychlonabíječku můžeme do těchto telefonů koupit.
Moc děkujeme, Cejnarovi (máme dva telefony)... Nejde spustit hra Call of Duty Modern Warfare Autor: Renata Hra Activision PlayStation 4 Call of Nainstalováno, ale při spuštění kampaně, multiplayer, CO-OP hlasí chybu "The store is currently unavailable. Prosím o radu. Díky... Dotaz Autor: neznámý Mraznička Philco PCF 198 F JOKER Výrobek je výborný, jen potřebuji vědět, proč mi na Philco PCF 198 často svítí vpředu zelené světýlko. Co to znamená, mám to nějak vypnout? Děkuji za odpověď ... Váha gallet Autor: Jiří Kuchyňská váha Gallet Vabre BAC 407 Jak přepínat váhové jednotky libry na dkg ?... |
|