|
Český návod k obsluze Vysokotlaký čistič Güde DR 18-201-23 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Vysokotlaký čistič Güde DR 18-201-23
- Zařazení produktu: Vysokotlaké čističe Güde
- Značka: Güde
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Güde Vysokotlaké čističe
|
Návod k obsluze Vysokotlaký čistič Güde DR 18-201-23 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Güde a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Güde návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Güde výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuGüde DR 18-201-23 Poraďte si s odolnou špínou a nečistotami na různých typech povrchů. Pořiďte si vysokotlaký čistič Güde DR 18-201-23, se kterým zvládnete odstranit prach i odolnou špínu ze zahradního nářadí, vozidla, pneumatik a nespočtu dalších objektů. Čistič funguje bezdrátově, pohání ho akumulátor, který dostanete spolu s nabíječkou v balení, abyste příslušenství nemuseli dokupovat samostatně. Výkonný motor pracuje s tlakem 22 barů a zajišťuje průtok až 120 litrů za hodinu pro efektivní čištění i odolných usazenin. Samonasávací funkce pro široké možnosti čerpání vody Čistič disponuje multifunkční tryskou, která nabízí šest různých funkcí pro ještě širší možnosti používání. Vodu lze přímo nasávat z cisterny, rybníku, sudu s dešťovou vodou a podobně, stačí k čističi zapojit dodávanou 6m hadici, která se upevňuje pomocí rychlospojky. Bohaté příslušenství obsahuje také lahev na čisticí prostředek, vak na uskladnění přístroje či adaptér pro připojení PET lahví.
Klíčové vlastnosti: - Vysokotlaký čistič si poradí i s odolnými nečistotami během okamžiku
- Pracuje s průtokem vody až 120 l/hod a tlakem 22 barů
- Vyberte si z nabídky šesti různých funkcí provozu
- Pohodlné používání díky samonasávací funkci
- Akumulátorový provoz usnadní používání v každém prostoru s naprostou volností pohybu
Aku vysokotlaký čistič Güde DR 18-201-23- Akumulátorový tlakový čistič ze série akumulátorového nářadí 18V E3.
- Multifunkční tryska se šesti různými funkcemi, bezpečnostní spínač zabraňuje neúmyslnému zapnutí, měkké držadlo.
- Samonasávací funkce pro používání vody například z cisterny, rybníka nebo z nádoby na dešťovou vodu.
- Připojení rychlospojkou.
- Filtrační koš na sací hadici.
- Láhev na čistící prostředek, tlaková hadice 6 m, multifunkční tryska, sáček na uskladnění, adaptér pro připojení PET lahví.
- Včetně 1 ks akumulátoru 18 V / 2,0 Ah a rychlonabíječky (doba nabíjení přibližně 1 h).
Technické parametry: - Napájecí napětí: 18 V
- Třída ochrany: III
- Maximální přepravovaný objem: 120 l/h
- Maximální tlak: 22 bar
- Maximální sací výška: 6 m
- Optimální sací výška: 3 m
- Délka sací hadice: 6 m
- Hmotnost bez akumulátoru: 1,65 kg
- Rozměry (D׊×V): 935 × 72 × 217 mm
- Hmotnost netto/brutto: 1,6 kg/3,3 kg
Akumulátor:- Napětí akumulátoru: 18 V
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
- Výkon akumulátoru: 36 Wh
- Doba nabíjení akumulátoru: 62 min.
- Hmotnost: 0,4 kg
Nabíječka:- Vstupní napětí: 230 – 240 V
- Příkon: 65 W
- Frekvence nabíječky: 50 – 60 Hz
- Výstupní napětí: 22 V
- Výstupní proud: 2,3 A
- Třída ochrany nabíječky: II
- Hmotnost: 0,08 kg
|
Návod k obsluze Vysokotlaký čistič Güde DR 18-201-23
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 64 stránek, formát PDF, velikost souboru 20.75 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Vysokotlaký čistič Güde DR 18-201-23Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Vysokotlaký čistič Güde DR 18-201-23
Technické parametry Vysokotlaký čistič Güde DR 18-201-23Záruka | 24 měsíců | Další parametry | Maximální tlak Jde o nejvyšší možný tlak, pod kterým je kompresor schopný vytlačit vzduch ven. Na jednoduché činnosti vám stačí tlak 10 barů, u náročnějších a pravidelnějších vsaďte na vyšší tlak - Maximální tlak | 22 bar | Průtok Udává objem vody v litrech, která proteče zařízením za jednu minutu. Pro zalévání větších zahrad je optimálních cca 90 l/min., pro menší zahrady postačí 35 l/min. Čím větší průtok, tím větší vzdálenost, na kterou voda dostříkne - Průtok | 120 l/hod. | Kolečka Usnadňují manipulaci s přístrojem - Kolečka | Ne | Čistič na dlažbu Speciální nástavec na čištění velkých ploch - Čistič na dlažbu | Ne | Hadicový naviják Usnadní vám navinutí hadice zpět do boxu. Mechanismus navíjení může být ruční, nebo automatický - Hadicový naviják | Ne | Samonasávání Přístroj se samonasávací funkcí dokáže vytáhnout vodu z nádrže a použít ji k čištění. Můžete tak využít třeba dešťovou vodu ze sudu - Samonasávání | Ano | Počet akumulátorů Počet baterií potřebných na provoz spotřebiče či zařízení - Počet akumulátorů | 1 | Akumulátorový program Systém bateriového napájení zařízení, díky kterému nepotřebujete napájení ze sítě, takže jej využijete na libovolném místě - Akumulátorový program | Güde 18 V | Možnost využití | hobby | Typ elektromotoru Typ elektromotoru může být uhlíkový a bezuhlíkový. Je to důležitý parametr, protože bezuhlíkový motor je šetrnější, tišší, lehčí a má delší životnost. Uhlíkový motor má nižší účinnost a potřebuje pravidelnou údržbu - Typ elektromotoru | uhlíkový | Typ pohonu Způsob, jakým je přístroji dodávána energie - Typ pohonu | akumulátorový | Nabíječka v balení | Ano | Rozměry výrobku | Šířka výrobku | 7.2 cm | Výška výrobku | 21.7 cm | Hloubka výrobku | 93.5 cm | Hmotnost výrobku | 1.6 kg | Rozměry balení | Šířka balení | 11.7 cm | Výška balení | 25.0 cm | Hloubka balení | 51.5 cm | Hmotnost balení | 3.3 kg |
Hodnocení70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 78 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Nový komentář k Vysokotlaký čistič Güde DR 18-201-23
Předmět: typ nabíječky | Datum: 25.04.2024 11:07:11 | Autor: Miroslava | kde koupit origální,doporučovanou nabíječku pro tento produkt ? | Odpovědět |
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
BR6AF-T0,EGTS601FM,44230890,745441/01 Gorenje sklokeramická elektrická deska. Děkuji ... Dobrý den, moc prosím o návod pro JBL EON 715. Děkuji... Naviskauto BN1206B... Mikrovlnka LG, model MC-760YS... Dobrý den, nedal by se prosím sehnat návod na robotický vysavač:
TP-Link Tapo RV20 Mop Plus robotický vysavač s mopem a stanicí (LiDAR, gyros... Prosím pěkně, byl by návod na fotoaparát Panasonic LUMIX DC-FZ82D ?...
|
Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
tovarni nastaveni Autor: Tereze Chytré hodinky Forever Kids See Me Dobrý den , potrebovala bych od vas poradit u aplikace mi to pise ze ceka na autorizaci a tak bych potrebovala dat hodinky do tovarniho nastaveni . Nikde nemuzu dohledat jak se to ma udelat. Muzete mi prosim poradit, predem dekuji za odpoved.... Pračka Autor: Hana Pračka Whirlpool FreshCare FFL 6238 W Na displeji F05 a nejde otevřít ... Soundbar lg sn10y Autor: Pavel Soundbar LG SN10Y černý Dobrý den kde získám návod na tento produkt děkuji za odpověď
... Nestartuje. Autor: neznámý Kultivátor Güde GF 604 Stroj je zcela nový a nestartuje. ... Dotaz na autokameru Autor: Rudolf Autokamera LAMAX T10 černá Dobrý den, zakoupil jsem si autokameru lamax T10, která by měla hlásit radary. To se však neděje. Na dotaz u obchodníka mi bylo sděleno, že kameru musím aktualizovat, nevím však, kde aktualizaci zjistit. Prosím o radu. Děkuji.
S pozdravem Rudolf Riedel, t.č.60775... |
|